Poslední blog

image
  • By admin
  • 18 Oct 2023

Na co si dát pozor při investování

Obecně zásada pro investování: "Čím déle necháte svoje peníze pracovat, tím lépe." investujte pravidelně a dlouhodobě, rozvážně po menších částkách. rychlé investice jsou vysoké riziko!

Máte k dispozici peníze, které vám leží doma nebo na účtu a nic nepřináší? Pak investujte! Většinu lidí to spíše vyleká. I bez zkušenosti si dokážete najít investici, která dává logiku, musíte sebrat všechnu odvahu a začít třeba a několika tisícikorunami. Je to způsob, jak porazit inflaci, jiný totiž opravdu není.

Zkontrolujte své finance, musíte mít stranou rezervu pro nenadálé investice, pokryty své základní běžné výdaje a pokud vám zůstaly vám volné finanční prostředky? Investujte.

Stanovte si co je vaším cílem. Zjistěte si co jsou nejvýhodnější investice. Z logiky věci vyplívají nemovitosti. To je i náš cíl investování.

Vybudovali jsme virtuální měnu, která dokáže žít svým životem a sama se může hodnotit. Lze s ní obchodovat mezi jednotlivými uživateli. Lze s ní zaplatit třetí straně. Našim úkolem je budovat základ pro tuto měnu a zhodnocovat ji v určitých intervalech.

Neinvestujte do produktů, kterým nerozumíte. Nemusíte být investiční expert, rozhodně si ale nechejte princip daného produktu přehledně vysvětlit. Pokud uslyšíte nejasné nebo vyhýbavé odpovědi, běžte radši o dům dál.

Investice do nemovitosti chrání vaše peníze před inflací.

Investice do nemovitostí dlouhodobě zajistí zvyšování hodnoty vašeho majetku nad míru inflace. Vytvoříte-li dostatek nemovitostního majetku, který vám bude přinášet pravidelnou a nekonečnou rentu.

Protože víme, že nemovitosti jsou dnes velice drahé, tak vám nabízíme investovat do měny BuildCoin, která vám bude vaše úspory hodnotit lépe než v bance a nepotřebujete mít miliony na nákup vlastní nemovitosti. Tu pořídíme my a zhodnotíme ji a o zisk se s vámi rozdělíme. My vám nemovitosti vyhledáme, zařídíme vše potřebné a pronajmeme je nebo prodáme.